Magna Cartech v Českých Velenicích je součástí nadnárodního koncernu Magna International. Společnost Magna je jedním z největších dodavatelů dílů pro automobilový průmysl celosvětově. V současné době zaměstnává Magna ve 338 výrobních závodech a 89 vývojových centrech více než 169 tisíc zaměstnanců ve 28 zemích světa. Magna Cartech v Českých Velenicích je součástí divize Cosma, jejímž výrobním programem je lisování a sváření plechových dílů karoserií. Společnost Magna Cartech v Českých Velenicích byla založena v roce 1996 a dynamicky se rozvíjí do dnešního dne. Momentálně Magna Cartech zaměstnává více než 1100 zaměstnanců a patří mezi největší a nejrychleji se rozrůstající firmy v regionu jižních Čech.
Momentálně hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Operátor do výroby

Pracovní náplň:

 Práce na stroji, zařízení ve výrobě dle specifikace
 Dodržování výrobních plánů
 Dodržování technologických předpisů
 Dodržování předpisů kvality
 Pomocné a dokončovací práce
 Udržování pořádku a čistoty na pracovišti
 Zodpovídá za dodržování bezpečnosti práce, ochranu zdraví pracovníků a životního prostředí v rámci svého oddělení a za proces jeho neustálého zlepšování.

Koho hledáme:

 spolehlivé, zodpovědné a pracovité kolegy ochotné pracovat ve
směnném provozu (8 nebo 12ti hodinové směny)
 velkou výhodou jsou vaše zkušenosti z výrobního závodu

Co Vám za to nabízíme:

 Dobré platové podmínky
 Hrazené přesčasy
 Mimořádné odměny
 Podíl zaměstnanců na zisku
 Výkonnostní pololetní prémie
 Různé příplatky
 Profesní rozvoj
 Příspěvek na penzijní pojištění
 Zdravá firma- příspěvky na zdraví a sport
 5 týdnů dovolené
 Odměna za pracovní jubilea
 Příspěvky na rekreaci dětí
 Dotované stravování v naší jídelně
 Příspěvek na dopravu
 Zvýhodněný zaměstnanecký telefonní tarif
 Firemní svozy
 Příspěvek na bydlení
 Každoroční firemní akce, např. vánoční a letní večírek, dětský
den

Informace o pozici

Místo pracoviště

600, 378 10  České Velenice-České Velenice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Čeština (středně pokročilá)

Zadavatel

Magna Cartech spol. s.r.o.

Kontakt

Zdeňka Šenkýřová