Magna Cartech v Českých Velenicích je součástí nadnárodního koncernu Magna International. Společnost Magna je jedním z největších dodavatelů dílů pro automobilový průmysl celosvětově. V současné době zaměstnává Magna ve 338 výrobních závodech a 89 vývojových centrech více než 169 tisíc zaměstnanců ve 28 zemích světa. Magna Cartech v Českých Velenicích je součástí divize Cosma, jejímž výrobním programem je lisování a sváření plechových dílů karoserií. Společnost Magna Cartech v Českých Velenicích byla založena v roce 1996 a dynamicky se rozvíjí do dnešního dne. Momentálně Magna Cartech zaměstnává více než 1100 zaměstnanců a patří mezi největší a nejrychleji se rozrůstající firmy v regionu jižních Čech.
Momentálně hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Obráběč kovů

Pracovní náplň:

• Obsluha manuálních a CNC řízených strojů - programování
• Připravenost k dalšímu vzdělávání, aktivní přístup k práci
• Dodržování termínů oprav nástrojů
• Broušení řezných nástrojů
• Údržba obráběcích strojů
• Plnění příkazů nadřízeného
• Udržování čistoty a pořádku na pracovišti
• Dodržování pokynů bezpečnosti práce
• Správné zacházení se všemi pracovními pomůckami
• Dodržování pracovní doby a ostatních vnitropodnikových předpisů
• Zodpovídá za dodržování bezpečnosti práce, ochranu zdraví pracovníků a životního

Co byste měl/a znát a umět:

práce na obráběcích strojích
znalost čtení výkresové dokumentace
zkušenosti s výrobou náhradních dílů do lisovacích nástrojů
jeřábnické zkoušky
komunikační spolehlivost
iniciativní pracovní přístup

Kvalifikační předpoklady:

Vzdělání: vyučen v oboru obráběč kovů
Praxe: minimálně 1 rok práce na frézce a soustruhu
obsluha CNC strojů s řídícím systémem Heidenhain výhodou
Znalost PC: základy práce s PC, znalost MS Office výhodou

Co Vám nabízíme:

Dobré platové podmínky
Hrazené přesčasy
Mimořádné odměny
Podíl zaměstnanců na zisku
Výkonnostní pololetní prémie
Různé příplatky
Příspěvek na penzijní pojištění
Zdravá firma- příspěvky na zdraví a sport
5 týdnů dovolené
Odměna za pracovní jubilea
Příspěvky na rekreaci dětí
Dotované stravování v naší jídelně
Příspěvek na dopravu
Zvýhodněný zaměstnanecký telefonní tarif
Firemní svozy
Příspěvek na bydlení
Každoroční firemní akce, např. vánoční a letní večírek, dětský den

Informace o pozici

Místo pracoviště

600, 378 10  České Velenice-České Velenice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

Magna Cartech spol. s.r.o.

Kontakt

Zdeňka Šenkýřová