Magna Cartech v Českých Velenicích je součástí nadnárodního koncernu Magna International. Společnost Magna je jedním z největších dodavatelů dílů pro automobilový průmysl celosvětově. V současné době zaměstnává Magna ve 338 výrobních závodech a 89 vývojových centrech více než 169 tisíc zaměstnanců ve 28 zemích světa. Magna Cartech v Českých Velenicích je součástí divize Cosma, jejímž výrobním programem je lisování a sváření plechových dílů karoserií. Společnost Magna Cartech v Českých Velenicích byla založena v roce 1996 a dynamicky se rozvíjí do dnešního dne. Momentálně Magna Cartech zaměstnává více než 1100 zaměstnanců a patří mezi největší a nejrychleji se rozrůstající firmy v regionu jižních Čech.
Momentálně hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Technický nákupčí

Pracovní náplň:

• hledání dodavatelů, vyjednávání cen, dodacích, kvalitativních a platebních podmínek pro požadavky materiálu a služeb

• rámcové smlouvy s dodavateli, vyjednání nejvýhodnější podmínek pro MCT
• příprava a realizace výběrových řízení včetně interní evidence, sledování finančního ratingu
• administrativní činnosti spojené s objednáváním a evidencí objednávek, požadavků na objednávky, evidence smluv apod.
• celoroční objednávky a rámcové smlouvy přímého i nepřímého materiálu včetně kontroly a evidence stávajících smluv, podíl na vytvoření a aktualizaci materiálové specifikace
• spolupráce s odděleními napříč firmou
• plnění ukazatelů KPI, trvalé zlepšování (KVP), plnění cílů stanovených vedoucím

Co byste měl/a znát a umět:

• praxe v automotive (není podmínkou)
• orientace ve výkresové dokumentaci
• analytické myšlení; proaktivní přístup, řídící a rozhodovací schopnost
• dynamická komunikativní osobnost se znalostí nákupních procesů (výběrové řízení, příprava/uzavírání smluv, apod.)
• aktivní řidič sk.B
• příležitostné pracovní cesty

Kvalifikační předpoklady:

Vzdělání: SŠ /VŠ, nejlépe technického nebo obchodního směru
Praxe: 3 roky v oboru, vedení kolektivu
Jazykové znalosti: angličtina nebo němčina (schopnost vést jednání, telefonovat, komunikace písemnou formou)

Co Vám nabízíme:

Dobré platové podmínky
Hrazené přesčasy
Mimořádné odměny
Podíl zaměstnanců na zisku
Výkonnostní pololetní prémie
Různé příplatky
Profesní rozvoj
Jazykové vzdělávání
Pružná pracovní doba
Možnost čerpání náhradního volna a home office
Příspěvek na penzijní pojištění
Zdravá firma- příspěvky na zdraví a sport
5 týdnů dovolené
Odměna za pracovní jubilea
Příspěvky na rekreaci dětí
Dotované stravování v naší jídelně
Příspěvek na dopravu
Zvýhodněný zaměstnanecký telefonní tarif
Firemní svozy
Příspěvek na bydlení
Každoroční firemní akce, např. vánoční a letní večírek, dětský den

Informace o pozici

Místo pracoviště

600, 378 10  České Velenice-České Velenice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Magna Cartech spol. s.r.o.

Kontakt

Zdeňka Šenkýřová